Druhy povrchů, které umíme:

Betonová stěrka

Otevřít Galerii

Betonové stěrky

Betonová stěrka nebo-li imitace pohledového betonu se postupně stává nevšedním prvkem moderní architektury. Dá se nanést na stěnu, podlahu i strop. Použití je možné i do koupelny či na fasády budov.

Arte Viva

Systém ARTE VIVA představuje dokonalé spojení všestranosti a přizpůsobitelnosti jakýmkoli požadavkům, prostředí, vybavení a nabízí možnost vytvářet umělecké a dekorativní efekty. Proto je ideálním řešením pro jedinečnou a originální úpravu soukromích i veřejných prostorů, obchodů, kanceláří, koupelen, sprchových koutů a podlah.

Dekorační stěrka Arte Viva

Otevřít Galerii

Dekorační stěrka Aureum OIKOS

Otevřít Galerii

Aureum

AUREUM je prestižní dekorativní materiál, který vytváří nádherný efekt "zlatého mramoru". Jeho barevnost vychází ze zemitých odstínů a teplých přírodních tónů. Konečný efekt je navíc znásoben zlatými odlesky, které prozařují stěnu a vzbuzují intenzivní pocity hedvábného doteku. AUREUM představuje jedinečné spojení lehkosti a elegance vzhledu přírodního hedvábí s odolností a pevností mramorového povrchu. Aureum je nabízeno v osmi odstínech


Barevné varianty

Barevná varianta Aureum Melia
Au 16 Melia
Barevná varianta Aureum Gea
Au 34 Gea
Barevná varianta Aureum Arcadia
Au 32 Arcadia
Barevná varianta Aureum Rea
Au 40 Rea

Encanto

ENCANTO je dekorativní metalický nátěr, který umožňuje vytvořit fascinující povrchové úpravy. Kreativní materiál vytváří magický efekt hry světla a metalických odlesků v nepřeberném množství odstínů ve třech základních bázích Gold, Silver a Grey a nově v dalších čtyřech bázích Oro, Rosso, Bianco a Nero. Encanto je jednoduchým a efektivním řešením pro dosažení jedinečných sofistikovaných dekorací. Snadnou aplikací moderního materiálu dosáhnete rychle elegantního vzhledu metalického povrchu. Vyniká na velkých plochách i v členitých interiérech, v soukromém nebo komerčním prostředí.

Dekorační stěrka Encanto OIKOS

Otevřít Galerii


Barevné varianty

Barevná varianta Encanto Gold-
Gold-
Barevná varianta Encanto Gold01
Gold01
Barevná varianta Encanto Gold02
Gold02
Barevná varianta Encanto Gold03
Gold03
Dekorační stěrka Ottocento OIKOS

Otevřít Galerii

Ottocento

OTTOCENTO je dekorační malba umožňující velmi specifický dekorační efekt, který odrážením světla v různých úhlech napodobuje sametový vzhled. Výsledné střídání kontrastních matových a lesklých ploch napodobuje vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.


Barevné varianty

Barevná varianta Ottocento AN750
AN750
Barevná varianta Ottocento AN751
AN751
Barevná varianta Ottocento AN752
AN752
Barevná varianta Ottocento AN753
AN753

Travertino Romano

TRAVERTINO ROMANO v základní podobě nabízí devět odstínů typických pro přírodní Travertin. Umožňuje vytvářet nádherné efekty s granulací pískovce, lávového kamene nebo v podobě stavebních kvádrů, dokonale imituje strukturu přírodního kamene. V dalších barevných úpravách pro interiér vytváří nádherné variace od polotransparentních sametových efektů až po kovové a perleťové efekty. Travertino Romano je moderní výrobek, který spojuje přírodní vzhled s elegancí zpracování.

Dekorační stěrka Travertino Romano OIKOS

Otevřít Galerii


Barevné varianty

Barevná varianta Travertino Romano Beige
Beige
Barevná varianta Travertino Romano Black
Black
Barevná varianta Travertino Romano Grey
Grey
Barevná varianta Travertino Romano Red
Red
Dekorační Barva Zero

Otevřít Galerii

Zero

Vysoce odolná interiérová a fasádní exklusivní dekorativní špachtlovací hmota s sametovým povrchem s efekty kovu, perletě nebo zlata.